Kurzy pro školy / školky

Zajištujeme výuku pro mateřské, základní i pro střední školy.

Bruslařský klub Říčany nabízí základním školám a mateřským školám kurzy bruslení pro začátečníky i pokročilé pod dohledem zkušených trenérů. Výuka je vedena zábavnou formou a obsah kurzu je vždy přizpůsoben individuálně možnostem a zkušenostem žáků. Bruslení rozvíjí schopnost koordinace pohybu a je oblíbenou zimní aktivitou všech dětí. Kurzy jsou tak jedinečnou možností, jak dětem tento krásný sport přiblížit.

Zájemci mohou následně po skončení kurzu dále pokračovat v bruslení v naší bruslařské školičce a věnovat se tak bruslení mnohem intenzivněji..

KURZY BRUSLENÍ PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Výuka je profesionálně vedena na nejvyšší možné úrovni. Klub a kurzy sledují nejnovější vývoj v odvětví krasobruslařského a tanečního vzdělávání a snaží se poskytnout kvalitní tréninkové podmínky a péči pro závodní bruslení. Výuku uzpůsobují fyzickým možnostem dětí, kladou důraz na přirozenost a ochranu zdraví. Prioritou je nejen dobrá technická průprava, ale především radost dětí. Uvědomujeme si, že každé dítě má jiné potřeby, a proto je nutné se všem dětem věnovat s individuálním přístupem. Výuka probíhá ve skupinkách a zpravidla na části ledové plochy. Výuka a tréninky probíhají formou pravidelného rozvrhu v ranních a odpoledních hodinách, formou pravidelných sobotních seminářů a formou individuálních hodin. Organizujeme dopolední výuku bruslení pro mateřské školky, základní školy a střední školy.

Prosíme o vyplnění informační přihlášky, ozveme se a vše společně doladíme