Kurzy pro děti

NYNÍ POŘÁDÁME VELKÝ NÁBOR - HLEDÁME DĚTI VE VĚKU 4 - 18 LET

DO NAŠEHO BRUSLAŘSKÉHO KLUBU , BRUSLAŘSKÝCH KURZŮ A DĚTSKÉ LEDNÍ REVUE V ŘÍČANECH.

Všechny zájemce o krasobruslařský sport srdečně zveme na tréninky na ledové ploše. Přijďte si zabruslit a rozhodnout se, zda se tomuto krásnému sportu budete věnovat s námi. Zápis probíhá již nyní a v případě volných míst, je možné se přihlásit a zapsat během celého roku. Podmínkou přijetí je vyplnění a podepsání přihlášky (součástí přihlášky jsou též podmínky a organizační řád BK Říčany) a následné řádné zaplacení kurzu.

KURZY BRUSLENÍ PRO ZAČATEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ- SKUPINA A:

Výuka je určena pro děti, které začínají s bruslením anebo jsou mírně pokročilé. Těm nejmenším se snažíme výuku podat formou her. Školičku navštěvují jak děti, které nemají závodní ambice, tak i děti, kterým se může bruslení velmi zalíbit a projeví se u nich ideální dispozice a talent pro krasobruslení. Tyto děti pak mají možnost vstoupit do skupiny B a v případě zájmu a projevení dostatečného talentu mohou vstoupit do oddílu a věnovat se závodnímu krasobruslení nebo Dětské lední revue (skupiny K a R). Tato skupina je určna i pro začínající hokejisty, kteří pak mohou taktéž přejít do skupiny B, nebo H. Výuka probíhá zpravidla dvakrát v týdnu, doporučujeme využít i možnost suché taneční průpravy (skupina P1).

KURZY BRUSLENÍ PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ A POKROČILÉ - SKUPINA B:

Výuka je určena pro děti, které jsou již pokročilé a zvládají těžší prvky na ledě. V této skupině jsou bruslaři, kteří chtějí své bruslařské dovednosti pro svou radost vylepšit. Tento kurz navštěvují jak děti, které nemají závodní ambice, ale i děti, kterým se může bruslení velmi zalíbit a projeví se u nich ideální dispozice a talent pro krasobruslení. Tyto děti pak mají možnost vstoupit do oddílu a věnovat se závodnímu krasobruslení nebo Dětské lední revue (skupiny K a R). Výuka probíhá zpravidla dvakrát v týdnu, doporučujeme využít i možnost suché taneční průpravy (skupina P2).

ROZVRH